Projekt Tęcza: Kolor Czerwony

No to zaczynamy zabawę :-) To mój pierwszy projekt, więc postaram się nie mieć żadnych opóźnień :-P

Z racji na to, że moje mani trzyma się pełny tydzień, przez najbliższe dwa miesiące będę nosić tęczę na pazurach :-) (a nie mam też czasu na więcej szaleństwa).
W między czasie mam w planach dodawanie ,,archiwalnych" zdjęć moich pazurów. Jak już wspominałam, od ponad roku przesyłamy sobie ze znajomymi nasze zdjęcia paznokci, więc dokumentacja jest :-) Niestety nie wszystkie zdjęcia nadają się do publikacji, z racji na ich jakość (bo mani jeszcze jakoś tam ujdzie) a i tak nie są takie jak powinny być...
Jako bazy użyłam lakieru od Avon ,,Vintage Boutique". Następnie wycieniowałam ją lakierem P2 z serii ,,Summer Attack" 040 Hot Berry oraz Inglotem nr.345. Okazało się (no przecież), że cieniowanie na beżu czerwienią równa się różowy odcień ,,nie wiadomo czego", więc musiałam pocieniować raz jeszcze końcówki ,,Vintage Boutique".


Na to wszystko położyłam przypominający mur/kafelki stempel zrobiony właśnie Avonem  ,,Vintage Boutique". Byłam bardzo zdziwiona, że nadaje się on do metody stempelkowej. Jest wyraźny i nie prześwituje przez niego lakier bazowy. Bardzo podoba mi się efekt ,,przejścia" stempla w jednolity kolor.


Na zdjęciu poniżej udało mi się uchwycić efekt ,,glass fleck" w Hot Berry z P2. Jest niesamowicie wyraźny i świetnie współgra z kremowym stemplem.To było na tyle :-) Z niecierpliwością czekam na następny tydzień. Jeszcze tylko zdjęcie z lakierami, których użyłam do wykonania tego mani :-)


11 comments:

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger