Indigo Nails Pixel Effect Neon Nail Art

Hi! At the beginning of this week Indigo Nails released Pixel Effect Neon powders. If you would like to see how this effect can be used in nail art keep on reading ;-)

Cześć! Na początku tego tygodnia Indigo Nails wypuściło nowość w postaci pyłków Pixel Effect Neon. Jeśli jesteście ciekawi jak można go wykorzystać do zdobień, zapraszam do dalszej lektury ;-)


In this nail art I used / W tym zdobieniu użyłam
- Indigo Arte Brillante "Black Poison"
- Indigo Nail Art "Ultraviolet"
- Indigo "Dry Top"
- Indigo Pixel Effect "Neon Orange"
- Indigo Pixel Effect "Neon Yellow"
- Indigo Pixel Effect "Neon Green"
- Indigo Pixel Effect "Neon Lila"
- Indigo "Master Nail Art. 005" brush


I decided to use four colors from five available in Pixel Effect Neon collection. The pink one didn't match my idea somehow :-P

Zdecydowałam się na użycie czterech kolorów Pixel Effect Neon z pięciu dostępnych... jakimś dziwnym trafem różowy nie pasował mi do całej koncepcji :-P


I painted thumb, ring and middle finger nails with Nail Art gel in "Ultraviolet". Then I rubbed the Pixel Effect "Neon Lila" and top coated it with "Dry Top".

Paznokcie na kciuku, serdecznym i środkowym palcu pomalowałam żelem Nail Art "Ultraviolet". Następnie wtarłam w niego Pixel Effect "Neon Lila" i pokryłam "Dry Top".


Next, with Arte Brillante "Black Poison" (these gels don't have a disprsive layer) I painted lines, cured them, filled the empty spots with "Dry Top" and then sprinkled them with Pixel Effect "Neon Green", "Neon Yellow" and "Neon Orange" one by one.

Następnie Arte Brillante "Black Poison" (żele te nie posiadają warstwy dyspersyjnej) zrobiłam linie, utwardziłam je, po czym przestrzenie między nimi wypełniłam kolejno "Dry Top" i posypałam go na mokro Pixel Effect "Neon Green", "Neon Yellow" i "Neon Orange".


On the pinkie and the index finger I painted triangles with Nail Art gel in "Ultraviolet". Then I covered them with "Dry Top" and sprinkled with Pixel Effect "Neon Lila".

Na małym i wskazującym paznokciu namalowałam na czarnej bazie fioletowy trójkąt żelem Nail Art "Ultraviolet",  po czym po jego utwardzeniu pokryłam go "Dry Top" i posypałam Pixel Effect "Neon Lila".


What do you think of Pixel Effect Neon in this composition? In next post I'm going to show you swatches of all five colors, different ways to apply them and a quick comparison to Mermaid Neon Effect ;-) 

Co myślicie o Pixel Effect Neon w takim wydaniu? W następnym wpisie planuję pokazać swatche wszystkich pięciu odcieni, różne sposoby na jego aplikację oraz szybkie porównanie z Syrenką Neon ;-) 
You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete


18 comments:

 1. Bardzo fajne zdobienie, ale jesiennie mi się zrobiło patrząc na nie ;)

  Czy ten pixar nie przypomina brokatu? Ciekawa jestem jak to faktycznie wygląda. Czasem mam wrażenie że to te takie malutkie kwadraciki, a czasem właśnie że to brokat. A tak na prawdę to jaką to ma formę?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jesiennie? Może masz złe ustawienia monitora :-P
   Pixel jest rzeczywiście przypomina strukturę brokatu (grubiej zmielonego), natomiast ma wielowymiarowy kolor - jak syrenki, które opalizują na różne kolory ;-)

   Delete
  2. Zielony, żółty, pomarańcz i fiilet i trójkąty różowe?! To tak mi się skojarzyło ;)

   Delete
  3. Też mi się skojarzyło z jesiennym zdobieniem! Bardzo fajne nietypowe połączenie :)

   Delete
 2. Ależ strojnie i na bogato.. Mi to mani podoba się bardzo..

  ReplyDelete
 3. Fajnie wyszło, choć dla mnie już zbyt pstrokato i ja bym się źle czuła z takim zdobieniem. Ale u Ciebie wygląda super. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Idzie się przyzwyczaić :-P A tak na serio, na żyw nie wygląda tak "pstrokato" - to kwestia makro ;-)

   Delete
 4. Przyznam, że na prawdę jest na bogato :D Ale ja ostatnio lubię jak się błyszczy *.*

  ReplyDelete
 5. Mnie również kolorystyka kojarzy się z jesienią , a zdobienie ciekawe i wygląda na pracochłonne )

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja nie wiem co jest z tą jesienią... no cóż, widocznie to taka moja "mhroczność" :-P Używam neonów a tu i tak jesień wychodzi :-P

   Delete
 6. Mi się jakoś z jesienią nie skojarzyło, tylko z imprezą ;) Mała czarna, kopertówka i zabawa do rana ;D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No wreszcie! :-D O to to! Tylko może bez tej kopertówki - wór jak na survival być musi :-P

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger