Texture Nail Art (with Indigo Nails gel polishes "Admiral" and "Superhero")

Hi! Can you believe that, due to not having enough time to do my nails, I do them once per three or three and a half weeks? What is happening here? To be honest.. I really don't know :-P Anyways, if you are fed up with swatches of new gel polish collections, today is the nail art day! Fanfares, please!

Cześć! Czy uwierzycie, że z racji na brak czasu robię swoje paznokcie raz na trzy/ trzy i pół tygodnia? Co tu się porobiło? Szczerze? Zupełnie nie wiem :-P Tak czy inaczej, jeśli macie chwilowy przesyt swatchy nowych kolekcji hybryd, dziś zapraszam Was na zdobienie! Fanfary proszę :-D


In this nail art I used / W tym zdobieniu użyłam:
Indigo Nails Cover Base "Very Cool"
Indigo Nails  "Admiral" gel polish from "Sex in the City" collection by Sara Boruc Mannei
Indigo Nails  "Superhero" gel polish from "Iron" collection
Indigo Nails  Cat Eye "Gravity"
- Indigo Nails  Cat Eye "Atomic Kitten"
- Indigo Nails  Cat Eye "Rio de Janeiro"
- Indigo Nails  "Tip Top"


After the previous, pretty tamed nail art (klick!), I wanted something darker, in dark green or navy blue... but I really couldn't decide, so now I have both of those colors on my nails :-P

Po ostatnich, dość stonowanych paznokciach (klik!) miałam ochotę na coś ciemniejszego, w odcieniach ciemnej zieleni lub granatu... A że się nie mogłam zdecydować to postawiłam na oba te kolory :-PThis nail art was inspired by the "Texture Nails" trend - it's a texture enclosed inside the nail. There are two methods of making this pattern (or maybe I know only two :-P). The method that I used in this nail art is much more usable for me, and the second one is for false nails only. But I'll tell you more in the next post ;-)

Zdobienie, które widzicie jest inspirowane zdobieniem "Texture Nails" - jest to faktura zatopiona w paznokciu. Istnieją dwie techniki jej wykonania (a przynajmniej ja znam tylko te dwie ;-P), przy czym ta użyta w dzisiejszym zdobieniu jest znacznie bardziej użytkowa. Mam wrażenie, że ta druga nadaje się głównie na wzorniki. Ale więcej na ten temat będzie w następnym wpisie ;-) 


I hope that I managed to awaken your interest in "textured nails". Let me know if you've heard something about this nail art before. Or maybe you've already used this pattern? Let me know in the comments.

Mam nadzieję, że zaciekawiłam Was zdobieniem "texture nails". Dajcie znać czy już o nim gdzieś słyszeliście. A może już nawet robiliście? Dajcie znać w komentarzach.
You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete

3 comments:

  1. Wygląda to kosmicznie - oczywiście pozytywnie!

    ReplyDelete
  2. Wow, manicure robi ogromne wrażenie <3 Uwielbiam połyskujące pazurki

    ReplyDelete
  3. bardzo podoba mi sie ten sposób zdobienia pazurków. znam tylko 1 sposób na ich zrobienie więc chętnie poznam drugi.

    ReplyDelete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger