Ruby Stone Nail Art - made with Indigo Nails "Kamikaze" and "Sicilian Orange" gel polishes

Hi! In  previous post I've shown you the summer gel polish collection from Indigo Nails - "Santorini". Today I would like to present to you a jewellery nail art (yes, yes, another one^^) using two gel polishes from this collection.

Cześć! W ostatnim wpisie pokazywałam Wam letnią kolekcję Indigo Nails "Santorini". Dziś natomiast pokażę Wam biżuteryjne (tak, kolejne ^^) zdobienie z wykorzystaniem dwóch hybryd pochodzących z tej kolekcji.


In this nail art I used / W tym zdobieniu użyłam:


I have to say that I don't feel comfortable with these colors. I mean, I like them by their own merits, but I think they don't suit my skin color. I really don't know, what do you think?

Muszę się przyznać, że nie najlepiej się czuję w tych kolorach... same w sobie podobają mi się szalenie ale mam wrażenie, że nie pasują do mojej skóry. Sama nie wiem, a wy co o tym sądzicie?Let me know in the comments what you think about this nail art and if you're interested in a mini tutorial on how to make 3D gemstone with transfer foil ;-) And if you like "Kamikaze" and "Sicilian Orange" colors?

Napiszcie mi proszę co sądzicie o tym zdobieniu i czy jesteście zainteresowani mini tutorialem, jak zrobić kamień szlachetny 3D z wykorzystaniem folii transfeowej ;-) . No i jak Wam się podobają kolory "Kamikaze" i "Sicilian Orange" :-)

You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete
6 comments:

 1. Super się błyszczy to "oczko" - pokaż w tutorial'u jak to zrobiłaś :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję - postaram się jak najszybciej ogarnąć tutorial ;-)

   Delete
 2. Zdobienie piękne, kamień robi wrażenie <3 A co do koloru, to po zdjęciu trudno ocenić, czy Ci w nim "twarzowo", a raczej "dłoniowo" :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję pięknie!
   Fakt, ciężko ocenić, choć co nieco widać moją karnację... taka jasna i z oliwkowymi tonami. Wielu osobom się podobał kolor i w ogóle nie przeszkadzał, ale ja jakoś nie mogłam się do niego przyzwyczaić ;-) Z ulgą potraktowałam pazury frezarką :-P

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger