Multichrome Flakies Chevron Nail Art

Hi! It's good to be back after long break - welcome in new year ;-) Today I will show you nails That I made for Chrismas/New Year's Eve time. Take a look!

Hej! Dobrze jest wrócić po dłuższej przerwie - witajcie w nowym roku ;-) Dziś pokażę Wam paznokcie, które miałam w czasie świąteczno-sylwetrowym. Zapraszam!


In this nail art I used / W tym zdobieniu użyłam:

This nail art is simple and eye-catching - it's the look that I didn't need to think about. I didn't have much time in hot, after Christmas period (those who work in beauty industry knows what I'm talking about :-P). A also I want to wish you very best in this new 2020 :-* Se you soon!

Paznokcie są proste ale i efektowne - takie na którymi nie musiałam zbytnio rozmyślać. Nie miałam wiele czasu na kombinacje w tamtym gorącym przedświątecznym okresie (ten kto pracuje w branży beauty, ten wie o co chodzi :-P).  Na sam koniec chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze na rok 2020 :-* Do następnego wpisu!You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete3 comments:

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger