Klasyczne bordo w jesiennej odsłonie / Classic Maroon in autumn version

Jakiś czas temu dostałam od firmy Donegal paczkę z lakierami od przetestowania. Pierwsze zdobienie z w którym bazą był czarny ,,Black Dress" było na tyle udane (KLIK!), iż tym razem zdecydowałam się użyć jako bazy drugiego lakieru o nazwie ,,Classic Maroon" :-) 

Some time ago I received parcel from Donegal with nail polishes to test. The first nail art with ,,Black Dress” nail polish for the base was so nice (KLICK!) that this time I decided to use another nail polish ,,Classic Maroon” :-)


Jak już wspominałam bazą w tym zdobieniu jest lakier firmy Donegal ,,Classic Maroon" (KLICK!). Jest to bordo z różowymi tonami. Lakier ten można zaliczyc do tych o żadszej konsystencji. Kryje po dwóch warstwach, ładnie się rozprowadza. 

As I mentioned, in this nail art I used Donegal’s ,,Classic Maroon” (KLICK!) for the base. It’s a maroon colour with pint tones. It has a runny consistency and is easy to apply.  It gives a full coverage with two coats.


Następnie położyłam jedną warstwę flejków od ILNP ,,Glory". Swoją drogą mam jeszcze tyle wspaniałych lakierów tej firmy, które jeszcze nie doczekały się swoich pięciu minut... muszę to czym prędzej nadrobić :-P 

Next, I added one coat of flakie ILNP nail polish in ,,Glory”. By the way I have so many gorgeous nail polishes by ILNP that still have not made it to the blog… I have to make up for this :-P Potem odbiłam wzór z płytki B. Loves Plates "Geometry is Perfect" dwoma lakierami BLP&Colour Alike ,,B. a Dark Knight" i ,,B. a Scary Pumpkin". 

Then I stamped a pattern from B. Loves PlatesGeometry is Perfect” plate with two polishes from BLP and Colour Alike collaboration ,,B. a Dark Knight" and ,,B. a Scary Pumpkin". 


Samo zdobienie wyszło dość jesiennie jak na tę porę roku... nie mniej jednak dobrze się w nim czułam ;-) Jestem ciekawa co o nim sądzicie - jak dla mnie wyszło trochę za bure ;-) Za mało w nim kontrastu. 

The nail art itself looks a little bit autumny for this season… however  I’m OK with this.  I’m curious what You think about it – for me it’s a little bit too drab ;-) There isn’t enough contrast in it. 


Lakiery Donegal można kupić w ich oficjalnym SKLEPIE za 4,99zł. Oprócz działu "manicure" znajdziecie tam również sporą ofertę z produktami do włosów, makijażem, kosmetykami i akcesoriami kosmetycznymi.

You can buy Donegal’s nail polishes at the OFFICIAL WEBSTORE for 4,99 zloty. Apart from the “manicure” section you can find there hair products, makeup and beauty accessories and cosmetics.
 

https://www.donegal.com.pl/pl/
ILNP ,,Glory", Donegal ,,Classic Maroon", Colour Alike & B. Loves Plates ,,B. a Scary Pumpkin", "B. a Dark Knight"


24 comments:

 1. Hmm, trochę mi się kolory razem zlewają, za mały kontrast ;-)

  ReplyDelete
 2. Może to wina ustawień mojego monitora, ale trochę się wszystko zlewa i ciężko dostrzec wzorek. Sam donegal jest piękny :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nope, to nie jest kwestia ustawien - po prostu sie zlewa :-P

   Delete
 3. wzorek może nie jest super wyraźny, ale i tak bardzo podoba mi się kolorystyka zdobienia :)

  ReplyDelete
 4. Zgodzę się z dziewczynami, ze odrobinę mało widoczny jest tu wzór, ale całość i tak ładnie się prezentuje.. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A nawet ze mna sie zgadzasz ;-)
   Kolorystycznie jest spoko, gorzej ze wzorem ;-P

   Delete
 5. Glory <3 hehe też mam tę samą myśl na temat swoich ILNP ;) zwykle nie przepadam za manikiurami w takich odcieniach, ale u Ciebie jak zwykle jest zachwycająco :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to jest z tym lakieroholizmem ;-P A ja jeszcze ostatnio nosze hybrydy... no masakra jakas z tymi normalnymi lakierami. Dziekuje!

   Delete
 6. Faktycznie brakuje kontrastu, zeby wzór był widoczny, ale te flejki ILNP ratują całość, bo mimo wszystko jest fajnie.

  ReplyDelete
 7. Bardzo ładne, ale najlepsze jest to, że nie rezygnujesz z pasji! Pozdrawiam! Kulka

  ReplyDelete
 8. Bardzo ładne, ale najlepsze jest to, że nie rezygnujesz z pasji! Pozdrawiam! Kulka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bez przesady, tyłka (tym razem :-P) nie urywa ;-) Dziękuję i też ściskam!

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger