ManiSwap z The Cieniu

Zgodnie z zapowiedzią, dziś chciałabym pokazać "moje nie moje" zdobienie ;-) Po spotkaniu Cienia na konferencji Meet Beauty (relacja TUTAJ)  i wymianie kilku maili, pojawił się pomysł na tzw. swap mani :-D Zobaczcie co nam z tego wyszło ;-) 

As I've announced previously, today I'd like to show you 'mine - not mine' nail art ;-) After meeting Cieniu at the Meet Beauty conference (HERE it's my reportage) and a short email exchange, we came up with an idea for so called mani swap :-D Have look at what we've managed to accomplish :-)
 

Do zdobienia użyłam / In this nail art I used:
- Semilac "001 Strong White" (baza / base)
- Semilac "019 Blue Lagoon", "034 Mardi Gras", "040 Canary Green", "041 Caribbean Green", "061 Juicy Orange", "133 Tutti Frutti" (kolorowy gradient / colorfull gradient)
- Dance Legend Gel Polish "707 Reborn" (multikolorowe flejki / multiflake effect)
- Colour Alike & B. Loves Plates "B. a Dark Knight"Styl zdobień Cienia jest kompletnie inny od mojego, przez co nasz swap nabrał wiele dodatkowego uroku ;-) Nie starałam się w 100% odtworzyć poniższego zdobienia (chociażby z powodu kolorów hybryd jakie posiadam ;-P), zależało mi raczej na inspiracji i względnym podobieństwie ;-P 

Cieniu's style is completely different from mine, which added much charm to our swap ;-) I didn't even try to copy the nail art below with 100% accuracy (also because of the limited set of hybrid polish colors that I currently possess, among other reasons :-P) and just tried to draw some inspiration and make it look a wee bit similar :-)
  


Kolorowe tło, które widzicie, to sześć kolorowych lakierów hybrydowych nakładanych maleńką gąbką na białą bazę. Przyznam, że była to jedna z bardziej upierdliwych rzeczy jakie do tej pory robiłam... ale było warto! 

The multi - color background that you can see is made of six hybrid nail polishes tapped with a small sponge on a white base. I have to admit that making was one of the most frustrating things I've ever done... but it was worth it!


Zaraz po położeniu hybrydowego top coat'u miałam myśl "I jak ja mam w tym wytrzymać ponad tydzień?". Jednak po jednym dniu noszenia, okazało się, że świetnie się czuję w moim pastelowym zdobieniu i za nic nie mam ochoty go ściągać ;-) 

Right after applying a hybrid top coat, I thought to myself 'And how am I supposed to wear this thing for over a week?'. However, after a day it turned out that I feel great in my new pastel look and have no wish whatsoever to get rid of it ;-)
 

Podsumowując - mam ochotę na kolejnego swapa! Ktoś chętny? ;-) Swoją drogą jest to świetne rozwiązanie na chwilowy brak weny w kwestii zdobień ;-P 

To sum it all up - I'm all for another swap! Anyone willing to do it? By the way, it's a great solution to a temporary lack of inpiration.


Poniżej przedsmak swap mani w wykonaniu Cienia ;-) Link do pełnego wpisu znajduje się TUTAJ. Trzeba przyznać, poszalała z ilością zdobień :-D 

Below you can see a peek of Cieniu's works. HERE is the link to the full post. You have to admit that she did a great job! :-D

 Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii na temat swapów - uważacie, że powinno się starać wiernie odtworzyć dane zdobienie (o ile materiały na to pozwalają) czy raczej potraktować je jako inspirację? 

I'm very curious of your opinion about swaps - do you think that one should try to accurately mimic the given nail art (as far as you can go with the materials that you own) or rather treat it as an inspiration?25 comments:

 1. Ja chcę mani swap :D
  Fajowo wyszło <3

  ReplyDelete
 2. Faktycznie pastele w Twoim wykonaniu są nie Twoje ale takie Twoje... niby podobne ale zupełnie inne niż Pauliny *_* Podsumowując - zachowałyście swoje charaktery w tych zdobieniach :) A swapa chyba trzeba traktować luźno - inspirowanie a nie wierne odtwarzanie jest według mnie lepszym rozwiązaniem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. I to jest właśnie niesamowite - niby to samo ale tak różne i jeszcze z duszą osoby wykonującej... U Pauliny widać JĄ w tych zdobieniach. I to jest piękne! W ogóle jestem pod wrażeniem ilości zdobień ;-)

   Delete
 3. Super, ale nie jest to Twój styl, który do tej pory widziałam ;-) Swapy to świetny pomysł. Według mnie lepsza jest inspiracja niż kopia.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj tak, zdobienie jest inne od poprzednich ;-)

   Delete
 4. swap mani to fajna sprawa :D
  obie wersje tego zdobienia są śliczne! każda ma w sobie to "coś" :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. U Cienia bardziej podobają mi się kolory tła - są takie intensywne :-)

   Delete
 5. Świetne :) Oba zdobienia w tej samej tematyce, mają niemal te same wzory, a są tak inne! :)

  ReplyDelete
 6. Jasne odcienie to ciekawa kombinacja z Twoimi pomysłami na ozdabianie paznokci ;-) Myślę, że to zdobienie dalej jest w Twoim stylu - a może to po prostu przez to, że nie da się podrobić Twojego ustawienia paznokci do zdjęcia? I nawet jeśli kolory nie Twoje, to samo ułożenie paznokci jest tak bardzo tylko Twoje, że zdobienie też takim jest ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ciekawostka na dziś - z drugą ręką mam problem aby tak ją ułożyć ;-)
   Pamiętam "sesję zdjęciową" na pierwszy wpis... ileż ja się nadenerwowałam z ustawieniem tych paluchów tak aby ręka mnie chciała słuchać :-D

   Delete
 7. O, swapy są świetnyn pomysłem! Na moim koncie na razie mało zdobień, ale kiedyś na pewno się skuszę :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Serdecznie zapraszam gdy stwierdzisz, że to już nadszedł ten czas ;-)

   Delete
 8. Piękny manicure :) w sam raz na lato! Dziękujemy za zaufanie do naszych produktów.
  Pozdrawiam
  Online Ekspert marki Semilac

  ReplyDelete
 9. Piękne <3 I tak jak inni powyżej za plus uważam różnice w zdobieniach :)

  ReplyDelete
 10. Moim zdaniem Twoje zdobienie bardzo do Ciebie pasuje ;) Jest na tyle tropikalne, na ile musi, ale wciąż jest stonowane :)
  Byłabym chętna na swapa, ale chyba jeszcze muszę się trochę poduczyć, jeśli chodzi o zdobienia :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Serio? Ech... W ogóle coraz bardziej radośnie robi się na blogu. O rany, jeszcze włosy na tleniony blond i nowa ja jak się patrzy :-p

   Delete
 11. Jak dla mnie bomba (a może bąba?) :|
  Kolorki są cudowne i te wzory, szczególnie ta papuga mnie urzekła!!

  A co do pytanie o swapa to nie wiem bo nie brałam nigdy w tym udziału, ale wydaje mi się, że zdjęcie drugiej osoby powinno być inspiracją i chyba nie powinno się go dokładnie pròbować odwzorować. No chyba, że na dokładnym odwzorowaniu polega swap?! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Papuga jest spoko ;-) Na drugiej ręce miał być tukan jednak zdecydowałam się ostatecznie na powtórzenie wzoru :-)
   Raczej na interpretacji ;-) Ale to zależy od wzoru - jak masz kropki to za bardzo nie poszalejesz ;-P Poza tym, każdy ma inne materiały do nail artu.

   Delete
  2. Czyli inspiracja ;)
   A kropków nie lubię ;D

   Delete
 12. Wyszło Ci swietnie! Też nie miałaym nic przeciwko takiemu zdobieniu na tydzień ;)

  ReplyDelete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger