Elfickie

Coraz częściej zdarza mi się zdobienie ,,wieloetapowe". Pierwszego wieczora z racji na brak czasu robię ,,byle co" aby nie wyjść z gołymi paznokciami, po czym drugiego (czasem nawet i trzeciego - jak w tym przypadku ;-P) stwierdzam, że mi mało, że w ogóle to jakieś takie nijakie są te paznokcie i kombinuję co by tu dalej z nimi zrobić ;-)


Bazą w tym zdobieniu jest Wibo WOW Glamour Sand #4. Następnie na obszar przy skórkach położyłam lakier z Avonu ,,Black Sequins" z serii Stardust uzyskując... mało widoczny gradient :-P A przynajmniej na tych zdjęciach... Był to pierwszy etap zdobienia i w dziennym świetle różnica w iskrzących drobinach i odcieniach grafitu była wyraźnie widoczna ;-)


Gdy nastał wieczór postanowiłam iskrzącej grafitowej bazie odbić wzór z płytki H17 lakierem Mundo de Uñas ,,34 Dark Grey".

No ale jak zwykle było mi mało :-P Trzeciego wieczora korzystając z luźniejszego wieczoru postanowiłam zrobić stemplowe naklejki. 


Na dziesięciu gumach odbiłam wzór z płytki Pueen 46 lakierem z Avonu ,,Platinum Petal" z serii Metallic a następnie pokolorowałam go lakierami Colour Alike z serii Multichromy (546, 545, 547, 548, 549).


Naklejki zabezpieczyłam bezbarwnym lakierem a następnie przykleiłam je na dwudniową bazę ;-) Teraz moje zdobienie było kompletne :-P Naklejki pokolorowane multichromami przepięknie się mieniły, co chwila zmieniając swoją barwę... szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że będzie to aż tak widoczne.Znajoma z pracy powiedziała, że to zdobienie ma w sobie coś elfickiego... myślę, że coś jest na rzeczy :-D Jestem ciekawa jakie Wam skojarzenia się nasuną ;-)
I jak zwykle na sam koniec zamieszczam zdjęcie użytych w zdobieniu lakierów :-)

Wibo WOW Glamour Sand #4, Avon ,,Black Sequins" z serii Stardust, Mundo de Uñas ,,34 Dark Grey", Avon ,,Platinum Petal" z serii Metallic, Color Alike seria Multichromy (546, 545, 547, 548, 549)


32 comments:

 1. jak zwykle - jestem pod wrażeniem <3

  ReplyDelete
 2. Twoje zdobienia to zawsze mistrzostwo, jestem jak zwykle pod wrazeniem :)

  ReplyDelete
 3. śliczne, magiczne... bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
 4. Och! Nie mogę zebrać szczęki z podłogi!
  Boska boskość!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zbieraj, zbieraj - głupio będziesz wyglądać ;-) Nie pamiętam co to był za horror, ale była w nim jakaś dziewczynka, która nie miała szczęki i język tak jej eee... teges, zwisał. Prawie do końca szyi.
   Dziękuję :-*

   Delete
 5. Piękne! Bardzo mi się podobają takie "warstwowe' paznokcie :)

  ReplyDelete
 6. Każde Twoje zdobienie jest magiczne, zachwycające i bardzo pomysłowe ♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. No nie każde, nie przesadzajmy ;-)
   Dziękuję :-*

   Delete
 7. Piękności, z wszystkich mistycznych stworów zawsze najbardziej lubiłam elfy, a więc zdobienie w takim klimacie tym bardziej do mnie trafia <3 Co do tego kombinowania, u mnie się to zawsze źle kończy nawalę wszystkiego od cholery i nic do siebie nie pasuje, tym bardziej podziwiam Ciebie za ten zmysł do wielowarstwowego zdobienia!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję :-* Cieszę się, że trafiłam w Twoje gusta ;-D
   Ogólny zamysł gdzieś się tam kołatał od samego początku tylko czasu zabrakło ;-) Tak jak teraz, mam tylko bazę, ale wiem już co chcę zrobić - stemplowe naklejki już na mnie czekają :-D

   Delete
 8. U mnie by to nie przeszlo. Po tylu warstwach po kilku godzina zdobienie zeszlo by platami (minus zajmowania sie dziecmi i domem- ciagle moczene dloni). A zdobienie piekne

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wiem właśnie, że wiele osób ma tak jak i Ty... a u mnie jest wręcz na odwrót. Mam znacznie szybciej pościerane końcówki ;-)
   Dziękuję!

   Delete
 9. Świetne zdobienie!!!

  A pierwsza płytka jest niesamowita!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję ślicznie :-)
   Taka tam z chińskiej strony za 1$ :-P

   Delete
 10. Niesamowite <3 kocham Twoje zdobienia. Mam nadzieję, że też kiedyś będę tak umiała :p
  Sprawiłaś, że jeszcze bardziej wzdycham do lakierów multichrom

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Ale mi miło :-) Płytki i stempel w dłoń i jedziemy ;-P
   Kiedyś miałam większą manię na ich punkcie, teraz stały się już ,,zwyczajne" ;-)

   Delete
 11. Genialne! Jestem pod wrażeniem i dopiero po dłuższym czasie gapienia się mogłam zejść niżej żeby napisać komentarz ;P Chylę czoła! Plus fajnie jakbyś wrzucała też zdjęcia kolejnych etapów, nawet jedno na szybko, tego jak wyglądał np sam gradient :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękować!
   W przypadku tego zdobienia rzeczywiście mogłabym wstawić jedno zdjęcie pośrednie.Natomiast wydaje mi się, że w przypadku gradient+stempel nie wiem czy jest sens...

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger