Indigo Nails "Mama Style" collection by Natalia Siwiec - Part I (violet, grey and green colors)

Hi! Nail beauty brands, like every six months, showed their novelties on Beauty Forum fair in Warsaw. Indigo Nails released "Mama Style" gel polish collection designed with (or maybe "by"? I always wonder :-P) Natalia Siwiec for the upcoming autumn season .

Cześć! Jak co pół roku, firmy z branży paznokciowej zaprezentowały swoje nowości na targach Beauty Forum w Warszawie. Indigo Nails na nadchodzący jesienny sezon,  pokazało kolekcję hybryd "Mama Style" zaprojektowaną wraz z (a może przez? to mnie zawsze zastanawia :-P) Natalią Siwiec.


Supposedly, on the beginning it had to be an autumn collection but Natalia's "condition" at the time contributed to creating a collection inspired by motherhood, the effect being twenty one new gel polish colors. Because of  the big amount I decided to split this into three parts. Today I would like to show you the first one - violet, grey and green colors.

Ponoć początkowo miała to być jesienna kolekcja, jednak "stan" w jakim znajdowała się Natalia przyczynił się do stworzenia kolekcji inspirowanej macierzyństwem ;-) Efekt? Dwadzieścia jeden nowych odcieni hybryd. Z racji na tak dużą ilość postanowiłam wpis podzielić na trzy części. Dziś zapraszam na pierwszą - kolory w odcieniach fioletu, szarości i zieleni.

dark navy green / ciemna morska zieleń

grey with delicate green tint / szarość z delikatnym odcieniem zieleni

light grey with delicate blue tint/ jasna szarość z delikatnym odcieniem błękitu

neutral light grey / neutralny jasny szary

violet with grey tint / violet z odcieniem szarości

dark violet with brown tint / ciemny fiolet z odcieniami brązu


When it comes to these colors my favourites are "Glam Mom", "Call Me Angelina" and "Prince George". Which one do you like the most? By the way, I hope you noticed funny names of the polishes ;-)

Edit: HERE you can find part two with pink and peach colors and HERE third part with nude colors.

Jeśli chodzi o te kolory, moimi faworytami są "Glam Mom", "Call Me Angelina" i "Prince George". A Wam który podoba się najbardziej? Swoją drogą mam nadzieję, że zwróciłyście uwagę na zabawne nazwy lakierów ;-)


Edit. TUTAJ możecie znaleźć część drugą z różowymi i brzoskwiniowymi odcieniami a TUTAJ trzecią część z odcieniami nude.


You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete

12 comments:

 1. Zdecydowanie GLAM MOM :D
  One są takie niejednolite te kolory, czy to zoom na kolor pokazuje je tak dziwnie?

  Kochana w LITTLE BOBO w opisie wkradło się przejęzyczenie, bo pewnie szary z zielenią miałaś na myśli a nie szary z szarym :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jest to kwestia podkręcenia kolorów, które zjadł aparat i zooma.
   Dzięki, już poprawione ;-)

   Delete
 2. Sa tak piekne, ze gdybym mogla to kupilabym wszystkie:)

  ReplyDelete
 3. Ice Ice Baby i Prince George podobają mi się najbardziej ;) przypominają mi zeszłoroczne jesienne odcienie Neonail ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Będę musiała zerknąć na tamtą kolekcję - nie kojarzę jej ;-)

   Delete
 4. szczerze to wszystkie mi sie podobaja

  ReplyDelete
 5. "Glam Mom" też kojarzy mi się z macierzyństwem bo miałam takiego koloru sukienkę na chrzcie córki :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mi ten kolor za nic nie kojarzy się z macierzyństwem :-P Ale to jest odcień, którego szukałam od bardzo dawna. Alessandro ma taki niesamowity kolor (sezonowy 551) i za nic nie mogłam znaleźć jego odpowiednika. Jakie było moje szczęście gdy zobaczyłam "Glam Mom" :-D

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger