B. Loves Plates "Neon Power" stamping nail polishes & "B.07 Beauty of Simplicity" - swatches and nail art (manicure kombinowany / combined manicure)


Neons! Finally on my nails! It's because of new energetic collection of stamping nail polishes "Neon Power" released by B. Loves Plates :-) 

Neony! Wreszcie na moich paznokciach! A to wszystko za sprawą energetycznej kolekcji lakierów do stempli "Neon Power"od B. Loves Plates :-)


Today's nail art should have been posted two weeks ago. Unfortunately, because of lots of things that I had to do and a deserved vacation in Bieszczady (mountains in Poland - where I did not have Internet access, I could only retouch the pictures ;-) ) I'm publishing it now. ;-P 
Back to the point, then:
The "Neon Power" collection consists of five stamping nail polishes:

Dzisiejszy wpis miał się już ukazać dwa tygodnie temu, niestety przez ogrom pracy oraz zasłużony wypoczynek w Bieszczadach (i w związku z tym brak dostępu do internetu - mogłam jedynie obrobić zdjęcia ;-) ) publikuję go dopiero teraz... 
Wracając do głównego tematu ;-P
Kolekcja "Neon Power" składa się z pięciu lakierów:

- BLP40 B. a Cobalt Kick
- BLP39 B. a Fuchsia Flash
- BLP38 B. an Elecrtric Orange
- BLP37 B. a Yellow Glow
- BLP36 B. a Green LightBelow you can see how these colors look on black and white backgrounds. They are doing well, aren't they? ;-)

Poniżej możecie zobaczyć jak kolory prezentują się an czarnym i białym tle. Dają radę, prawda? ;-)


I've been thinking of this nail art for a long time... When I was doing some tests of colors composition, the rainbow pattern seemed to be the best option :-) I knew that this is the nail art that I want to have on my nails for the next two weeks :-D

Długo myślałam na tym neonowym zdobieniem... Podczas robienia testów zestawień kolorystycznych, tęczowy stempel urzekł mnie najbardziej :-) Wiedziałam, że to jest to zdobienie, które będę nosić przez następne dwa tygodnie :-D


Ok, the colors are there, but what about the stamping pattern? I decided to choose a geometric one - neons have more "firepower" with this combination :-D I stamped a dotting pattern from "B.07 Beauty of Simplicity" stamping plate.

Ok, kolory są ale co z wzorem stempla? Zdecydowałam się postawić na geometryczne wzory - dzięki temu neony zyskały jeszcze większą silę rażenia :-D Kropkowy wzór odbiłam z płytki "B.07 Beauty of Simplicity"


This plate is one of the newest ones released by B. loves Plates. The second one you can see HERE (in this nail art I also use two neon stamping polishes - "B. an Electric Orange" and "B. a Yellow Light")

Płytka jest jedną z najnowszych płytek od B. Loves Plates. Drugą z motywami piórek możecie zobaczyć TUTAJ (w tym zdobieniu również użyłam neonowych lakierów do stempli - "B. an Electric Orange" oraz "B. a Yellow Light")


By the way, in this nail art you can also see a combined manicure. It's an advanced technique of preparing the cuticle with nail drill and bits. With this method we are able to get the effect of color "growing out" of our nails. It makes two week roots look like they only have one week.

Przy okazji możecie zobaczyć na moich paznokciach manicure kombinowany. Jest to zaawansowana technika opracowania skórek za pomocą frezarki. Dzięki niej możemy uzyskać efekt "wyrastania" koloru wraz z paznokciem, co sprawia, że odrost dwutygodniowy wygląda jakby miał tylko tydzień ;-)After a short technical break we're back to "inversed" neon dots :-)

Po krótkim przerywniku technicznym wracamy do "odwróconych" neonowych kropek :-)
What do you think about my first neon nail art? If not for B. and her "Neon Power" collection, I would have never decided to go for this kind of colors. And You know what? I 'm convinced :-D

I jak Was się podoba moje pierwsze neonowe zdobienie? Gdyby nie B. i jej kolekcja "Neon Power" mogłabym się nigdy nie zdecydować na takie kolory ;-) I wiecie co? Czuję się przekonana :-D

P.S. Probably most of you noticed some "changes" in the look of this blog ;-) This is not the final one (there are going to be some more extras), however current base will stay without any changes :-D

P.S. Prawdopodobnie większość z Was zauważyła "drobne" zmiany w wyglądzie bloga ;-) Nie jest to jego finalny wygląd (przybędzie jeszcze kilka bajerów), nie mniej jednak baza pozostanie bez zmian :-D

29 comments:

 1. Widać zmiany... Na lepsze :)
  Świetne zdobienie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że tak myślisz :-)
   Dziękuję!

   Delete
 2. Ale zmiany :) Na plus!
  A zdobienie super, mega pozytywne :)

  ReplyDelete
 3. Piękne zdobienie!!

  Przyznaję się bez bicia, zmiana szaty bloga dała od razu po oczach. Zmiana ogólna jest OK
  ale nagłówek wybacz nie podoba mi się. Stary jakoś kojarzył mi się z Tobą, a ten jest taki przepraszam bezpłciowy...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję :-)
   Nie przepraszaj, każdy ma swój gust i zdanie które może wypowiedzieć ;-)

   Delete
 4. Całość jest bardzo energetyzująca, i robi wrażenie. :)

  ReplyDelete
 5. wow, cudowny efekt :) podziwiam za cierpliwość :)

  Pozdrawiam,
  MARLENAILS

  ReplyDelete
 6. ale tu jasno teraz! :D
  super mani!

  ReplyDelete
 7. Mani neonowe. Neonowe! No, oczom nie wierzę! Wygląda super to zdobienie. Jak zwykle mistrzowskie przejście między kolorami.

  Strona nowa - szokująca zmiana - i jakbym skąś znała ten szablon ;) Fajne logo, rzuciło mi się w oko na komórce, tylko może nieco mniejsze? Aaaa, na komórce nie masz włączonego tego szablonu, a jest responsywny, więc włącz - chyba, że oglądałam w trakcie zmian akurat. Teraz, jak patrzę z komputera, wszystko jest ok. Czekam na te "bajery".

  Chyba przed moją następną podróżą służbową podjadę do ciebie na hybrydę - niedawno w podróży miałam najgorzej od kilku lat pomalowane paznokcie, do tego zaczęły szwankować na końcach. Blogerka nieby paznokciowa ze mnie taka...

  ReplyDelete
  Replies
  1. I jeszcze widzę u ciebie oczyma duszy odrobinę koloru w szablonie, typu bordowe (wampowe!) nagłówki/tytuły, albo coś w tym stylu :) Chyba, że celowo stawiasz na biel i czerń, żeby wydobyć zdjęcia. I chcę większe zdjęcia!

   Delete
  2. Ja po zrobieniu tego mani pomyślałam, że mi trochę padło na mózg ;-P I że kompletnie do mnie nie pasuje... ale z drugiej strony super się w nim czułam :-) Ot, zagwozdka :-D
   Miałam ochotę na dużą zmianę - czasem przychodzi taki czas... Na komórce powinno być ok, u mnie jest ;-) Ale sprawdź jeszcze proszę :-) Jeszcze będę się bawić wyglądem bloga i tez myślałam o drobnym bordo gdzieniegdzie. Ale muszę sprawdzić jak to w praktyce będzie wyglądać - może być za duży bałagan. A tego mam już dość :-P Co do zdjęć obecna wielkość w poście mi się podoba - chyba, że mówisz o głównej ;-)
   Hurra! Byłoby super gdybyś wpadła kiedyś do mnie na paznokcie :-) Etam, może paznokcie miały swój gorszy okres? Btw, to były hybrydy czy klasyczny lakier?

   Delete
  3. Lakier klasycznie - źle pomalowałam topem, pierwsze zabawy Seche Vite i pościągałam lakier przy skórkach, a przy miąchaniu rzeczy w walizce poodpryskiwały końcówki. Mam fotki na dowód.

   Szablon na komórce włącza się nie responsywny z Karografii, tylko alternatywny z bloggera. Jak chcesz ten śliczny, to w opcji szablon, na komórki ustaw: "Nie, na urządzeniach mobilnych pokazuj szablon w wersji na komputery." :)

   A zdjęcia - np w poście neonowym są mniejsze niż po kliknięciu - a szablon dostosowuje je automatycznie do szerokości posta, o ile mają ustawienia "oryginalny rozmiar. A u ciebie są mniejsze, niż szerokość posta, mimo że samo zdjęcie jest większe. Jakoś chaotycznie to tłumaczę, jak coś, to się możemy zdzwonić...
   Teraz jest na blogu tak super przejrzyście :)

   Delete
  4. Rozumiem, wcale nie tłumaczysz mętnie :-) Co do szablonu responsywnego to w ciągu kilku dni powinnam ogarnąć już wszystko - jest on uzależniony od kilku dodatkowych zmian ;-)

   Delete
 8. ale mega fajna zmiana :) bardzo mi sie podoba, mani tez super takie nie typowe :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że zmiana Ci się podoba :-)

   Delete
 9. Pięknie, cudowne kolorowe mani <3

  ReplyDelete
 10. "Drobne zmiany" sprawiły, że nie wiedziałam, czy to ten blog :p
  Szczerze mówiąc, przywiazałam się do tego, że u Ciebie tak ciemno, no ale cóż... ;) Do tego pewnie też się przyzwyczaję.
  Logo nieszczególnie do mnie przemawia (może jest ciut za duże?), ale najważniejsze, żeby do Ciebie pasowało, a to wiesz już tylko Ty :)
  Zdobienie super jak zawsze.
  Manicure kombinowany wygląda odrobinkę przerażająco i troszkę jak fotoszop :p Byłaś na jakimś kursie manicuru kombinowanego? Czy skąd taki pomysł? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jestem teraz z komputera (wcześniej byłam z telefonu) i u mnie logo zajmuje cały ekran :/ Pewnie na komputerach z większym ekranem jest lepiej :)

   Delete
  2. Zmiany są duże (jak logo :-P), ale jestem z nich zadowolona :-) Przyzwyczaisz się - ja też ma dziwne uczucia gdy ktoś zmienia szatę bloga :-P
   Bo tak właśnie wygląda :-D Gdy patrzyłam na zdjęcia w necie tez miałam takie myśli ;-)
   Jestem jubilerem z wykształcenia więc praca frezarką nie jest mi obca :-) Popatrzyłam trochę na te cuda, co to Rosjanki i Ukrainki wyczyniają i spróbowałam własnych sił ;-)

   Delete
  3. Też pracowałam frezarką, ale w zdecydowanie mniejszym zakresie :D

   Delete
 11. wow, świetnie wygląda ten manicure kombinowany na paznokciach! btw - czy to przypadkiem nie Twoje halloweenowe pazury widziałam na zdjęciu z dynią na IG ellemanicure? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Tak, zgadza się :-) To moje pazury :-D

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger