Brutal Assault Festival 2018 Nail Art

Hi! Brutal Assault in Czech Republic is a very important event in my summer holidays. It's a festival for heavy music fans - no Ed Sheeran there :-P Today I would like to show you the nail art that I made for this occasion ;-)

Cześć! Ważną częścią moich wakacji jest festiwal odbywający się w Czechach - Brutal Assault. Jest to uczta dla fanów muzyki ciężkiej -  brytyjskiego Piaska Piasecznego (czytaj Eda Sheerana) raczej tam nie uraczycie :-P Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zdobienie, które miałam właśnie podczas tegorocznej edycji ;-)


In this nail art I used / W tym zdobieniu użyłam:


My "Brutal" nails are always based on a red-black pallete ;-) This year I went with my favorite  style - matt and gloss combined. Check this out, how beautifully "Super Matte" and "Tip Top" top coats play together. Isn't it the perfect couple?

Moje paznokcie na "Brutala" zawsze są utrzymane w czerwono-czarnej kolorystyce ;-) W tym roku postawiłam na moje ukochane ostatnimi czasy połączenie błysku i matu. Zobaczcie jak bosko spisały się topy "Super Matte" i "Tip Top". Czyż to nie duet idealny?


By the way, now I have figured out that I haven't shown you my nail art from the last year's Brutal Assault festival... and the funny thing is that I wrote the post but I've since forgotten about it! I will show you these nails in one of my future posts, I promise ;-) My other festival nails you can see here, here and here.

Swoją drogą właśnie się zorientowałam, że do tej pory nie opublikowałam zdobienia z festiwalu z zeszłego roku... a żeby było zabawniej post jest już napisany i tylko czeka na kliknięcie "publikuj" - po prostu gdzieś mi się zawieruszył pomiędzy innymi wpisami :-P Niebawem go puszczę, obiecuję! Natomiast jeszcze poprzednie festiwalowe paznokcie możecie zobaczyć tu, tu  i tu 


I know that it's not the music for everyone but I would like to recommend you Plini ("Handmade Cities" album) and Wardruna (song "Helvegen") - these are the accessible ones ;-) Let me know in the comments what you think about my festival nail art. And of course - how you liked the music that I recommended :-P

Wiem, że nie jest to muzyka dla wszystkich ale z takich bardziej przystępnych szczerze polecam zapoznać się z Pliniego (album "Handmade Cities" )  i Wardrunę (np. utwór "Helvegen"). Dajcie koniecznie znać w komentarzach co sądzicie o moim festiwalowym zdobieniu. No i muzyce, którą Wam poleciłam :-PYou can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete2 comments:

 1. Paznokcie bardzo mi się podobają, muzyka może nie koniecznie (choć klimat nie jest mi zupełnie obcy, bo słuchałam naprawdę przeróżnych nurtów muzycznych w swoim życiu) :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rozumiem, nie liczyłam za bardzo na to że się spodoba ;-) Choć ciężka muzyka to nie jest - po prostu wymagająca.
   Cieszę się, że zdobienie Ci się podoba :-*

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger