Indigo Nails "Iron" Collection - swatches of 5 colors

Hi! Indigo Nails haven't been sparing themselves lately and kept releasing new gel polish colors like crazy. During the last month we have received four new collections! It's insane! I don't know about you, but I can't keep up with the new releases ;-) Today, I will show you the "Iron" collection - five beautiful metallic shades. 

Cześć! Indigo Nails ostatnimi czasy się nie oszczędza i... co i rusz wypuszcza nowe kolory hybryd :-D W przeciągu ostatniego miesiąca doczekaliśmy się aż czterech nowych kolekcji! Szaleństwo! Nie wiem jak Wy ale ja powoli nie nadążam ;-) Dziś pokażę Wam kolekcję "Iron" - pięć pięknych metalicznych odcieni. Zapraszam!


"Iron" collection consists of 6 (yes, you read it well) :-P shades. The 6th one, callled "Lady Joker", hasn't been revealed yet... What do you think, what kind of shade could it be? As soon as it comes out, I will let you know and will update this post ;-) But today, I'm gonna introduce you to the 5 available colors.

Kolekcja "Iron" składa się z 6 (tak dobrze widzicie :-P) kolorów. Szósty, o wdzięcznej nazwie "Lady Joker" nie został jeszcze ujawniony... Jak myślicie, co to może być za odcień? Gdy tylko się pojawi na pewno dam Wam znać i zaktualizuję ten wpis ;-) Ale na razie przybliżę Wam obecnie dostępne 5 kolorów.So, what do you think of this collection? Personally, I like all of the colors - I just love metallic polishes :-D But if I had to choose my favourites, I would say "Superhero" and "Don't Call Me Ariel" (great name!).

I co sądzicie tej kolekcji? Jeśli o mnie chodzi to wszystkie odcienie bardzo przypadły mi do gustu -  po prostu lubię metaliczne lakiery, co tu dużo mówić :-D Natomiast jeśli miałabym wybrać ulubieńców to byłyby to "Superhero" i "Don't Call Me Ariel" (boska nazwa!). 


I can't wait for "Lady Joker" :-D I think it could be a dark metallic green... the time will tell ;-) And how about you? What is your favourite shade from this collection?

Już nie mogę się doczekać "Lady Joker" :-D Ja bym obstawiała, że to będzie jakaś ciemna metaliczna zieleń... pożyjemy zobaczymy ;-) A Wam który kolor najbardziej się podobał?
You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete

7 comments:

 1. najbardziej Domina, SUperhero i Electric Blue <3

  ReplyDelete
 2. Hmmm jak dla mnie to chyba Electric Blue najładniejszy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jest zdecydowanie najbardziej "elektryzujący" :-D

   Delete
 3. Chętnie obejrzę je na żywo, bo to zawsze inny efekt przy takich lakierach 😍 tutaj jednak moim faworytem jest ten środkowy, najciemniejszy ale coś ma w sobie 💎

  ReplyDelete
  Replies
  1. To prawda - na paznokciach metaliczne zupełnie inaczej wyglądają. I błysk jest taki wielowymiarowy :-)

   Delete
 4. spodobał mi sie tylko "Don't Call Me Ariel"

  ReplyDelete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger