Pierwsze świąteczne zdobienie w historii bloga / Firt Christmas Nail Art in blog's history

Wigilia tuż tuż, a ja za nic (z resztą jak co roku) nie mogę wczuć się w świąteczny klimat... Wątpię co prawda aby zdobienie z bombkami i girlandami mi w tym pomogło, nie mniej jednak w tym roku zdecydowałam się zmierzyć ze świąteczną tematyką na paznokciach. Tak więc "hoł, hoł, hoł" i jedziemy z tym koksem ;-)  

Christmas Eve is right around the corner, but I still cannot get into the Christmas atmosphere (same as every year). I doubt that nail art with glass ball ornaments and garlands will help, however this year, I decided to tackle Christmas themes on nails. So “ho ho ho” and let’s get on with it.


Jako bazy w tym zdobieniu użyłam obłędnego holograficznego lakieru ILNP ,,Overnight Bag". Następnie przykleiłam stemplowe naklejki przygotowane na kilka dni wcześniej. 

I used the stunning holographic ILNP nailpolish ,,Overnight Bag" as a base. Then I applied stamping stickers that I made a few days back.


Z racji na to, że wzór z bombkami (płytka W209)  nie występuje w lustrzanym odbiciu tak jak wzór z girlandami (płytka W217), dwie "bombkowe"  naklejki pomalowałam bezpośrednio na stemplu. Z kolei na kciuku nakleiłam dwie naklejki z girlandą uzyskując symetryczny wzór.  

Because the glass ball pattern (plate W209) is not available in a mirrored version as the garland pattern  is (plate W217), I prepared two glassball stickers directly on the stamper head. On the thumb I used two garland stickers to get a geometric pattern. 


 

Do pokolorowania naklejek wykorzystałam: Avon ,,Envy" i ,,Golden Sand", Color Club ,,Feel The Beat", Klean Color ,,75 Titanic". Wzór stempli odbiłam Mundo de Unas ,,19 Bronze". 

For the coloring of the stamping stickers I used: Avon ,,Envy" and ,,Golden Sand", Color Club ,,Feel The Beat", Klean Color ,,75 Titanic". All patterns were stamped with Mundo de Unas ,,19 Bronze" nailpolish.


Naklejki zabezpieczyłam Seche Ultra-V top coat (niebawem napiszę coś o nim więcej)... i od razu zabrałam się za robienie zdjęć ;-) Przeważnie robię je następnego dnia, jednak tutaj czas mnie naglił - był 22 grudnia a ja chciałam opublikować to zdobienie jeszcze przed Wigilią ;-P 

I protected the stickers with Seche Ultra-V top coat (soon I will write about it)… and started taking pictures straightaway ;-) I usually do it the next day, but in this case my time was running out – it was 22th of December and I wanted to publish post before the Christmas Eve ;-PNa sam koniec chciałam Wam wszystkim życzyć "świętego spokoju" - jego nigdy za wiele :-P No i oczywiście standardowo szczęścia, miłości i czego tam sobie jeszcze w głębi serducha życzycie :-* 

In the end I want to wish You „peace of mind” - there is never too much of it  ? :-P And of course a lot of happiness, love and everything that you might want deep inside your heart :-*

ILNP ,,Overnight Bag", KleanColor ,,Feel The Beat", Avon ,,Golden Sand", Avon ,,Envy", MdU ,,19 Bronze"

25 comments:

 1. Na żywo na pewno wygląda bosko <3 Święta na bogato :D Wesołych Świąt :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bombki są trochę mniej czytelne :-P Wiem, że późno trochę za późno ale dziękuję!

   Delete
 2. Ja nie robiłam świątecznych paznokci :D Jakoś mnie to nie ciągnie, wystarczy żeby wszystko błyszczało i już jest świątecznie :) I Tobie też wszystkiego najlepszego życzę :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mnie też nie ciągnęło i chyba nadal nie jest to co lubię. W ogóle nie przepadam za ,,okazyjnymi" zdobieniami. Co do błysku to często nosze go na co dzień ;-)

   Delete
 3. wow śliczne zdobienie! ja właśnie skończyłam moje świąteczne mani i pewnie opublikuję je dopiero jutro rano ehh WESOŁYCH ŚWIĄT!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! U mnie nie byłoby czasu na poranną publikację ;-)

   Delete
 4. O wow.. Iście świąteczny klimat.. Piękne..
  Zastanawiam się tylko jakim cudem udaje Ci się robić naklejki na zapas.. Ja mam wrażenie, że jak czekam za długo (zawsze robię je tego samego dnia), to mi się nieco kruszą.. Pewnie kwestia lakieru na którym je robisz. Zdradź czego używasz co :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje :-*
   Mi też się kruszą :-P Gdy robię naklejki na stemplach, z pomalowaniem tej ostatniej przezroczystej warstwy czekam do dnia ,,robienia paznokci". A na naklejki na macie kładę kolejna przezroczystą na wierzch i już ładnie schodzą ;-)
   Lakier nie ma tutaj znaczenia - w końcu używam go tuż przed położeniem naklejek. Używam bezbarwnego lakieru GR z serii Color Expert. Unikam topów bo mam wrażenie, że są mniej elastyczne.

   Delete
  2. Tego patentu nie znałam, spróbuję. Dzięki :)

   Delete
 5. Piękne i bardzo w Twoim stylu, za to chyba podziwiam Cię najbardziej! Zawsze w każdej tematyce dodasz to coś swojego <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję :-* Jakoś tak samo wychodzi... o wiem - po prostu staram się robić coś co do mnie pasuje i będę się dobrze w tym czuła :-D

   Delete
 6. bez przesady powiem, że to dzieło sztuki! kolorystyka boska no i w ogóle jaki oryginalny pomysł na wzory. w pierwszej chwili myślałam, że to coś z Klimta ;) wesołych! :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak mi miło! Dziękuję :-* A wiesz, że nie jesteś pierwszą osobą, która wspomina o Klimcie? ;-)

   Delete
 7. wow, co za zdobienie, napracowałaś się! wyszło ekstra :D

  Wesołych Świąt!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękować, dziękować :-) Tylko troszeczkę :-P

   Delete
 8. Bardzo pracochłonne zdobienie, wygląda przepięknie i chociaż świątecznie to także trochę mrocznie i jest po prostu idealne :D takie święta w zamczysku :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, masz rację! W zamczysku z Pięknej i Bestii :-D Dziękuję :-*

   Delete
 9. No cóż. Powiem, że zdobienie ładnie wygląda ale zupełnie nie w moim guście jak i kolor tak i wzorki - za dużo tego...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie dziwię Ci się, dzisiaj tez bym to inaczej zrobiła...

   Delete

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger