Bubble Nail Art

Hi! In the previous post I showed you examples of nail art made with soap foam, so-called "bubble nails". In today's post you will see this nail art on living organism :-P  Nice reading!

Hej! W poprzednim wpisie pokazywałam Wam przykłady zdobienia z wykorzystaniem piany z mydlin, tak zwane "bubble nails". Natomiast w dzisiejszym wpisie zobaczycie to zdobienie na żywym organizmie :-P Zapraszam!In this nail art I went for a mix of textures and finishes, while keeping monochromatic colors. A kind of restrained crazyness, you might say :-P I also didn't the bubble texture to cover a whole nail - I think that partial cover looks more interesting ;-)

W tym zdobieniu postawiłam na mix wykończeń i tekstur, zachowując jednocześnie monochromatyczną kolorystykę. Takie stonowane szaleństwo :-P Nie chciałam również aby bąbelkowa tektura była na całym paznokciu - wydaje mi się, że takie częściowe wykorzystanie tego efektu jest ciekawsze ;-)
Let me know if like this nail art and if you've ever tried the "bubble nails" ;-) Till next one! Bye!

Dajcie znać czy podoba Wam się to zdobienie oraz czy próbowaliście już "bubble nails" ;-) Do następnego!You can also find me here 
Możecie mnie również znaleźć na

https://www.facebook.com/nailitbyinanna/   https://www.instagram.com/nail.it.by.inanna/   https://www.bloglovin.com/blogs/nail-it-by-inanna-10112201?referrer_context=blog_search_autocomplete
4 comments:

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo cenne, a w szczególności te konstruktywne i krytyczne.
Spam będzie kasowany. Oferty ,,obserwowania za obserwowanie" również nie są mile widziane.
Zapraszam do komentowania.

Inanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 NAIL IT! by Inanna , Blogger